Sprawy Techniczne

Targersdorf Borisz

Miejsce właściwe do zgłaszania obsłudze Biura wszelkich błędów i nieprawidłowości w systemach i infrastrukturze Monarchii, jak również próśb, wniosków i zleceń dot. wprowadzenia zmian bądź aktualizacji w infrastrukturze, bądź innych spraw leżących w kompetencjach Biura

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kriegsmarine

Odznaczenia

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Franz Joseph von Habsburg »

To wspaniale - i głosować Pan nie może? :)

(-) KAdm Franz Joseph Ehzg von Habsburg

Obrazek

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

Tak, nawet głosować nie mogę... :( ;)

(-) płk. Michael Franciscus Lubomirski-Lisewicz

Pułkownik wojsk litewskich
Minister Księstwa Urbino
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Księstwie Sarmacji

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Brawo WCKW! Wszystko zadziałało.

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Członek Rządu JCKM - Delegat Rady Państwa - Namiestnik Księstwa Styrii - Żołnierz w czynnej służbie C.K.Armii Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

Zgłaszam się z takim zapytaniem, ale najpierw słowo wstępu...
Jakiś czas temu chciałem wysłać maila do kogoś z poziomu profilu postaci poprzez: "Adres e-mail:Wyślij e-mail do XXX", gdzie x to oczywiście nazwisko.
Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem, że dostałem tego maila na swoją pocztę zatytułowaną jakbym był odbiorcą. Założyłem, że musiałem coś źle zrobić... O sprawie zapomniałem. Jednak wczoraj, czy też przedwczoraj nie pamiętając o poprzednim zdarzeniu ponownie wysłałem maila do kogoś. I tym razem dostałem tego maila ja! O co chodzi w tych ustawieniach "drogi mailowej"?.
Ja wiem, że k.u.k. Post dopiero oficjalnie ma rozpocząć działanie, ale to jednak powinno działać zwyczajnie... :)

Członek Rządu JCKM - Delegat Rady Państwa - Namiestnik Księstwa Styrii - Żołnierz w czynnej służbie C.K.Armii Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Reakcje:

Landstreitkräfte

Odznaczenia

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Może chodzi o to pole? Jest domyślnie włączone:

Screenshot 2020-12-10 013737.png

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

To pewnie bedzie to... A już myślałem, że wysyłam sam do siebie, pisząc na maila do kogoś. Dzięki nie zauważyłem. :D

Awatar użytkownika
Reakcje:

Landstreitkräfte

Odznaczenia

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Będę w przyszłym tygodniu pracował między innymi nad tym, dzięki za przypomnienie.

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kriegsmarine

Odznaczenia

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Franz Joseph von Habsburg »

Chciałbym powiadomić, że od tej chwili możemy

justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst justować tekst,

Możemy też go przekreślić.

(-) KAdm Franz Joseph Ehzg von Habsburg

Obrazek

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

WCKM, jak zawsze do usług Waszego Majestatu! :)

Justowanie świetna sprawa, do niczego mi się nie przyda.;)

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

@Heinz-Werner Grüner Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej.

Porównanie:

Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej. Dzięki justowaniu, dłuższe teksty wyglądają znacznie ładniej.

Dlaczego miałoby się nie przydać? ;)

(-) płk. Michael Franciscus Lubomirski-Lisewicz

Pułkownik wojsk litewskich
Minister Księstwa Urbino
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Księstwie Sarmacji

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kancelaria”